Glemt adgangskode?
Opret konto

Brocade SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

Producent: Brocade
Produkt nr.: E1MG-CWDM80-1610
EAN: 5501021127738
Varenummer: 153793
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 14-02-2018
Mere info
28.223,- DKK
Produktbeskrivelse Brocade - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC
Model Indstiksmodul
Kabeltype CWDM
Optisk bølgelængde 1610 nm
Dataforbindelsesprotokol GigE
Maks. overføringsafstand 80 km
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype CWDM
Dataforbindelsesprotokol GigE
Optisk bølgelængde 1610 nm
Maks. overføringsafstand 80 km
Interface 1 x netværk - LC
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)

This SFP transceiver offers a unique set of high performance, reliability and cost-effectiveness, helping enterprises and service providers meet the challenges of diverse network topologies. It provides the speed, capacity and low cost of ownership that Brocade is known for. By using Brocade qualified components, organizations can be assured that their Brocade products will continually provide the uptime performance and reliability required by leading enterprise service providers.

Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank