AXIS SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

Producent: Axis Communications
Produkt nr.: 5801-801
EAN: 7331021055704
Varenummer: 973358
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 05-07-2018
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
1.125,- DKK
Produktbeskrivelse AXIS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-LX
Optisk bølgelængde 1310 nm
Dataforbindelsesprotokol GigE
Maks. overføringsafstand 10 km
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-LX
Dataforbindelsesprotokol GigE
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 10 km
Interface 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode