AfterShokz OpenMove
hovedtelefoner med mik.
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Ørekrog, Halsbånd |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Grå |
| Volumenkontrol | Knap |
| Kontroltype | Knapper |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP55 |
| Lydchip | QCC3024 |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| 3,5 mm stik | Ingen |
| USB-tilslutning | Ingen |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Frekvensbånd | 2.402 - 2.48 GHz |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Høretelefoner
| Ørekobling | Intraaural |
| Hovedtelefoner til placering i øret typer | Øretelefoner |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 8 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 96 dB |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
| Mikrofon sensitivitet | -40 dB |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 135 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 6 t |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Opladningskilde | USB |
| Standby tid | 240 t |
Vægt & størrelser
| Vægt | 29 g |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Etui | Ja |
| Ekstra ørepuder | Ja |
| Antal | 1 |